Wink - en to cs translation catalogue (568 entries)

en: dstrAboutDlgText1
cs: Wink 2.0 build 1060 (c) 2000-2007 Satish Kumar S (pc ssvos)

en: dstrAboutDlgThanks
cs: Dík všem  beta testerům, kteří pomohli s testováním a speciálně pro Bent Møller Madsen & Linda Worthington za jejich pomoc se vzorky & dokumentace.
    
    Wink využívá wxWidgets a skvělé Antigrain balíčky.

en: dstrAudioEditor
cs: Editor zvuku

en: dstrCBIText1
cs: &Vyplnit jednobarevně

en: dstrCBIText2
cs: &Rozměry rámce

en: dstrCBIText3
cs: Naplňte &barvou

en: dstrCBIText4
cs: &Načíst soubor s obrázkem

en: dstrCCADText1
cs: &Úprava

en: dstrCCADText2
cs: Vytvořit &nový

en: dstrCCADText3
cs: Vytvořit &kopii

en: dstrCCADText4
cs: &Odstranit

en: dstrCCADText6
cs: Výchozí:

en: dstrCCDText1
cs: &Standardní kurzory

en: dstrCCDText2
cs: &Uživatelem vytvořené kurzory

en: dstrCCDText3
cs: &Export do...

en: dstrCCDText4
cs: &Import z...

en: dstrCCDText5
cs: &Vytvoření kopie

en: dstrCCDText6
cs: &Odstranit

en: dstrCFCBDText1
cs: &Úpravy

en: dstrCFCBDText2
cs: Vytvořit &nový

en: dstrCFCBDText3
cs: &Odstranit

en: dstrCFPDText1
cs: &Úpravy

en: dstrCFPDText2
cs: Vytvořit &nový

en: dstrCFPDText3
cs: Vytvořit &kopii

en: dstrCFPDText4
cs: &Odstranit

en: dstrCNPDText1
cs: Vyberte si způsob vytvoření

en: dstrCNPDText2
cs: Windows standard &16 barev

en: dstrCNPDText3
cs: Web - bezpečných &216 barev

en: dstrCNPDText4
cs: &Optimalizované Octree ???

en: dstrCNPDText5
cs: &Number of entries-Číslo položek ???

en: dstrCNPDText6
cs: &Pouze aktuální snímek

en: dstrCNPDText7
cs: &Všechny snímky

en: dstrCNPDText8
cs: Compute using-vypočítat pomocí ???

en: dstrCNPDText9
cs: &Histogram + Optimized Octree

en: dstrCPText1
cs: Screenshoty jsou nyní zachytávány pro váš projekt Wink.
    Minimalizujte okno, přepněte do aplikace
    a zaznamenávejte screenshoty, pro svůj projekt.
    
    Pro ukončení zachytávání zvolte tlačítko Dokončit.
    
    Klávesové zkratky :

en: dstrCPText2
cs: Vytvořit jednotlivý snímek obrazovky -

en: dstrCPText3
cs: Start/stop průběžného snímání -

en: dstrCPText4
cs: Zachycené snímky:

en: dstrCPText5
cs: Start/stop input-driven snímání -

en: dstrCTDText1
cs: Soubor šablony:

en: dstrCTDText2
cs: Zvolte soubor pro náhled.........

en: dstrCapture
cs: Průvodce novým projektem - krok 2 ze 2

en: dstrChooseBackgroundImage
cs: Vyberte obrázek na pozadí

en: dstrChooseCallout
cs: Vybrat popisek

en: dstrChooseCursor
cs: Zvolte kurzor

en: dstrChooseFile
cs: Zvolit soubor

en: dstrChooseFlashControlBar
cs: Zvolte Flash ControlBar

en: dstrChooseFlashPreloader
cs: Zvolte Flash přehrávač

en: dstrChooseGotoFrame
cs: Zvolte cílový rámec

en: dstrChooseShape
cs: Vyberte přednastavený tvar

en: dstrChooseTemplateItems
cs: Zvolit &šablonu položky

en: dstrChooseTemplateItemsText1
cs: Obrázek na pozadí

en: dstrChooseTemplateItemsText11
cs: Next Button Image-Další vzhled tlačítka ???

en: dstrChooseTemplateItemsText12
cs: Previous Button Image-Předchozí vzhled tlačítka ???

en: dstrChooseTemplateItemsText14
cs: Nastavení frekvence snímků

en: dstrChooseTemplateItemsText15
cs: Use Palette Setting

en: dstrChooseTemplateItemsText16
cs: Nastavení pohybu kurzoru

en: dstrChooseTemplateItemsText2
cs: Pozice rámce

en: dstrChooseTemplateItemsText3
cs: Povolit titulek ???

en: dstrChooseTemplateItemsText4
cs: Title Font && Style

en: dstrChooseTemplateItemsText5
cs: Pozice titulku

en: dstrChooseTemplateItemsText6
cs: Popisek

en: dstrChooseTemplateItemsText7
cs: Textové pole Písmo && Styl

en: dstrChooseTemplateItemsText8
cs: Next Button Position-Další tlačítko pozice tlačítka ???

en: dstrChooseTemplateItemsText9
cs: Previous Button Position-Předchozí pozice tlačítko ???

en: dstrChooseTemplateToApply
cs: Zvolte šablonu pro použití

en: dstrCreateNewPalette
cs: Vytvořit novou paletu

en: dstrCropFrames
cs: Oříznout všechny rámce

en: dstrCropFramesText1
cs: Velikost rámce

en: dstrCropFramesText2
cs: Oříznout na

en: dstrEAHDText1
cs: &Uložit jako soubor...

en: dstrEAHDText2
cs: &File type to save images-Typ souboru uložit obrázky

en: dstrEAHDText3
cs: Poznámka:

en: dstrEAHDText4
cs: To view the project in a webpage, choose either BMP,
    JPG or PNG format in the above list.

en: dstrEAPSDText1
cs: &Uložit jako soubor...

en: dstrEAPSDText2
cs: &Formát papíru

en: dstrEAPSDText3
cs: &Na šířku

en: dstrEAPSDText4
cs: &Zahrnout obrázky tlačítek

en: dstrEAPSDText5
cs: &Fit Page To Image-Jednu stránku na obrázek

en: dstrEDCText1
cs: Line &Width

en: dstrEDCText10
cs: Z&avřít

en: dstrEDCText11
cs: &Barva textu

en: dstrEDCText12
cs: &Obrazec popisku

en: dstrEDCText13
cs: Inteligentní veli&kost

en: dstrEDCText2
cs: Barevná čá&ra

en: dstrEDCText3
cs: Vlastnosti obrazce

en: dstrEDCText4
cs: &Přechodová výplň

en: dstrEDCText5
cs: &Barva výplně

en: dstrEDCText6
cs: &Počáteční barva

en: dstrEDCText7
cs: &Barva na konci

en: dstrEDCText8
cs: Směr přecho&du

en: dstrEFCBDText1
cs: Normal

en: dstrEFCBDText10
cs: Progress Bar

en: dstrEFCBDText11
cs: Vlevo

en: dstrEFCBDText12
cs: Vpravo

en: dstrEFCBDText13
cs: Thumb

en: dstrEFCBDText14
cs: Empty Middle

en: dstrEFCBDText15
cs: Filled Middle

en: dstrEFCBDText2
cs: MouseOver

en: dstrEFCBDText3
cs: Stisknuto

en: dstrEFCBDText4
cs: Režim zobrazení

en: dstrEFCBDText5
cs: Play Button

en: dstrEFCBDText6
cs: Normal

en: dstrEFCBDText7
cs: MouseOver

en: dstrEFCBDText8
cs: Pressed

en: dstrEFCBDText9
cs: Pause Button

en: dstrEFPDText1
cs: Zobrazit &textový popisek

en: dstrEFPDText10
cs: &Obrázek na pozadí

en: dstrEFPDText11
cs: P&ozadí

en: dstrEFPDText2
cs: Textový &řetězec

en: dstrEFPDText3
cs: &Barva

en: dstrEFPDText4
cs: &Procenta

en: dstrEFPDText5
cs: P&ozice

en: dstrEFPDText6
cs: Zobrazit Progress & Bar

en: dstrEFPDText7
cs: H&ladký ?á

en: dstrEFPDText8
cs: &Outline

en: dstrEFPDText9
cs: &Písmo

en: dstrEPDText1
cs: &Number of entries:

en: dstrEPDText2
cs: &Vytvořit nový

en: dstrEPDText3
cs: &Nahrát

en: dstrEPDText4
cs: &Uložit

en: dstrEditCallout
cs: Upravit popisek

en: dstrEditFlashControlBar
cs: Edit Flash Control Bar

en: dstrEditFlashPreloader
cs: Edit Flash Preloader

en: dstrEditPalette
cs: Upravit paletu

en: dstrEditShape
cs: Edit Preset Shape

en: dstrExportAsHtml
cs: Možnosti exportu HTML

en: dstrExportAsPdf
cs: Možnosti exportu PDF

en: dstrExportAsPostScript
cs: Možnosti exportu postScript

en: dstrFNCapFramesType1
cs: snímků / sekundu

en: dstrFNCapFramesType2
cs: snímků / minutu

en: dstrFNCapFramesType3
cs: snímlů / hodinu

en: dstrFNCapType1
cs: Obrazovka

en: dstrFNCapType10
cs: 400 x 300

en: dstrFNCapType11
cs: 1024 x 768

en: dstrFNCapType2
cs: Okno

en: dstrFNCapType3
cs: Vlastní obdélník

en: dstrFNCapType4
cs: 800 x 600 obdélník

en: dstrFNCapType5
cs: 740 x 520

en: dstrFNCapType6
cs: 640 x 480

en: dstrFNCapType7
cs: 600 x 450

en: dstrFNCapType8
cs: 600 x 400

en: dstrFNCapType9
cs: 512 x 384

en: dstrFNText1
cs: Velikost :

en: dstrFNText10
cs: Kliknutí myší

en: dstrFNText11
cs: Stisk klávesy

en: dstrFNText12
cs: Záznam &zvuku

en: dstrFNText13
cs: Zachytávat, když tlačítko myši nepracuje.

en: dstrFNText2
cs: Začít &zachytáváním obrazovky

en: dstrFNText3
cs: O&blast :

en: dstrFNText4
cs: Zv&olit

en: dstrFNText5
cs: &Skrýt okno nápovědy

en: dstrFNText7
cs: Zachytávací &frekvence

en: dstrFNText8
cs: Aktuální pozici myši : ???

en: dstrFNText9
cs: Zahájení zachytávání na

en: dstrFileNew
cs: Průvodce novým projektem - krok 1 ze 2

en: dstrGUPTDText1
cs: Adresa URL (pro absolutní adresy s URL předponu "http://")

en: dstrGUPTDText2
cs: Window name (leave blank to open URL in current browser window). 
    Standard HTML window names are _blank, _self, _parent and _top.

en: dstrGotoURLButtonTargetDialog
cs: Zadejte URL ke spuštění

en: dstrHKText1
cs: Press the key combination you want to use.Stiskněte kombinace kláves, které chcete použít.

en: dstrHelpAbout
cs: O Wink...

en: dstrHotkey
cs: Vyberte klávesové zkratky

en: dstrIDCIKText1
cs: &Přidat

en: dstrIDCIKText2
cs: &Odstranit

en: dstrIDCIKText3
cs: Modifier keys (Alt, Control and Shift) are always ignored.

en: dstrInputDrivenCaptureIgnoreKeys
cs: Ignorovat klávesové zkratky

en: dstrInsertFrames
cs: Vložit snímky

en: dstrInsertFramesText1
cs: &Počet snímků pro vložení

en: dstrInsertFramesText2
cs: Vložit

en: dstrInsertFramesText3
cs: Rozměry rámečku

en: dstrInsertFramesText4
cs: &Kopii aktuálního snímku

en: dstrInsertFramesText5
cs: Prázdný s&nímek

en: dstrInsertFramesText6
cs: Your project currently has no frames.
    
    New frames inserted into the project will use 
    the dimensions you enter above.

en: dstrInsertFramesText7
cs: Vložit kam?

en: dstrInsertFramesText8
cs: &Před aktuální snímek

en: dstrInsertFramesText9
cs: Z&a aktuální snímek

en: dstrLicenseText
cs: This software is provided as-is, without any expressed or implied warranty. In no event will the author be held liable for any consequences/damages arising from the use of this software.
    
    This program and the accompanied DLLs/plugins are FREEWARE.  You can use it for personal, business, educational or any other need of yours, subject to the following restrictions:
    
    1. You may not re-distribute this program without contacting the author and getting his consent. You may not charge any fee or re-distribution fee for it.
    
    2. This notice may not be removed or altered from any distribution.
    
    3. No form of decompilation / reverse engineering / disassembling parts or whole of the software may be done.
    
    4. You may not misrepresent the origin of the software/artwork. If you are distributing the package/portions of the package, the files must be clearly indicated that they are part of DebugMode Wink software.

en: dstrPDText1
cs: Uplynulý čas:

en: dstrPDText2
cs: Odhadovaný zbývající čas:

en: dstrPDText3
cs: Průběh...

en: dstrPFDText1
cs: Načíst pos&lední projekt při spuštění

en: dstrPFDText10
cs: Zobrazit &rámce ikon v miniaturách

en: dstrPFDText11
cs: Uložit projekt před zpraco&váním

en: dstrPFDText12
cs: Přidat &ovládací &panel pro flash výstup

en: dstrPFDText13
cs: &Input-driven capture

en: dstrPFDText14
cs: Kom&primovat při snímání

en: dstrPFDText15
cs: Povolit &nové instance při otevírání projektů v Průzkumníku souborů

en: dstrPFDText16
cs: Ignorovat klávesové zkratky při snímání v režimu řízeného snímání

en: dstrPFDText17
cs: Zvolit &klávesové zkratky

en: dstrPFDText2
cs: Velikost m&iniatur obrázku (v pixelech)

en: dstrPFDText3
cs: Změna klávesové zkratky pro

en: dstrPFDText4
cs: &Zachycení samostatných snímků

en: dstrPFDText5
cs: &Průběžné zachytávání

en: dstrPFDText6
cs: &Zvukový tón po zachycení snímku obrazovky

en: dstrPFDText7
cs: Cesta k externímu &HTML prohlížeči (nechte prázdné pro implicitní nastavení systému)

en: dstrPFDText8
cs: Přidat &přehrávač pro flash výstup

en: dstrPFDText9
cs: Zv&olit

en: dstrPSDOutputFileTypes1
cs: Macromedia Flash (*.swf)

en: dstrPSDOutputFileTypes2
cs: Spustitelné soubory systému Windows (*.exe)

en: dstrPSDOutputFileTypes3
cs: Nekomprimovaný Macromedia Flash (*.swf)

en: dstrPSDText1
cs: Název výstup&ního souboru

en: dstrPSDText2
cs: Typ výs&tupního souboru

en: dstrPSDText3
cs: F&rekvence snímků

en: dstrPSDText4
cs: &Pohyb kurzoru

en: dstrPSDText5
cs: Hladký

en: dstrPSDText6
cs: Hrubý

en: dstrPSDText7
cs: &Použít rozsah (zmenší velikost souboru)

en: dstrPSDText8
cs: Povolit výstup zvuku

en: dstrPreferences
cs: Předvolby

en: dstrProgressDialog
cs: Průběh...

en: dstrProjectInfo
cs: Informace o projektu

en: dstrProjectInfoText1
cs: Název souboru projektu:

en: dstrProjectInfoText2
cs: Název složky:

en: dstrProjectInfoText3
cs: Velikost pozadí:

en: dstrProjectInfoText4
cs: Velikost rámu obrázku

en: dstrProjectInfoText5
cs: Use Palette Uživatelská paleta ???:

en: dstrProjectInfoText6
cs: Počet snímků:

en: dstrProjectSettings
cs: Nastavení projektu

en: dstrRFText1
cs: Plná veliko&st

en: dstrRFText2
cs: Velikost rámce

en: dstrRFText3
cs: &Všechny prvky

en: dstrRFText4
cs: P&ouze rámec a kurzor

en: dstrRFText5
cs: Změnit velikost v &procentech

en: dstrRFText6
cs: Resize to &size

en: dstrRFText7
cs: Only &frame

en: dstrRFText8
cs: Resize what?

en: dstrResizeFrames
cs: Změna velikosti všech rámců

en: dstrSAEText
cs: Posunout všechny prvky ve všech snímcích (s výjimkou obrázek na pozadí) od ???

en: dstrShiftAllElements
cs: Posunout všechny prvky

en: dstrTemplateItems
cs: &Šablona položek

en: midTextAlignCenter
cs: &Na střed

en: midTextAlignJustify
cs: &Do bloku

en: midTextAlignLeft
cs: V&levo

en: midTextAlignRight
cs: V&pravo

en: mstrCalloutEditorHSCreatePoint
cs: &Vytvořit nový bod

en: mstrCalloutEditorHSDeletePoint
cs: &Odstranit bod

en: mstrCapCancelCapture
cs: &Zrušit zachytávání

en: mstrCapCaptureNow
cs: Nové zachytávání

en: mstrCapFinishCapture
cs: &Konec zachytávání

en: mstrCapMinimizeWindowToTray
cs: &Minimalizovat do oznamovací oblasti

en: mstrCapRestoreWindow
cs: &Obnovit okno pro zychytávání

en: mstrCapStartTimedCapture
cs: Spustit časované zachytávání

en: mstrCapStopTimedCapture
cs: Zastavit časované zachytávání

en: mstrCapture
cs: Zachytávání

en: mstrCursorAlignToNextFrame
cs: Zarovnat na další snímek ???

en: mstrCursorAlignToPreviousFrame
cs: Zarovnat na předchozí snímek ???

en: mstrEdit
cs: &Úpravy

en: mstrEditCopy
cs: &Kopírovat

en: mstrEditCopyMerged
cs: &Sloučit kopie

en: mstrEditCut
cs: Vyjmou&t

en: mstrEditDelete
cs: &Odstranit

en: mstrEditDeleteFrame
cs: Odstranit &rámec

en: mstrEditPaste
cs: &Vložit

en: mstrEditSelectAll
cs: &Vybrat vše

en: mstrFile
cs: &Soubor

en: mstrFileChooseLanguage
cs: Vyberte &jazyk

en: mstrFileClose
cs: &Zavřít

en: mstrFileExit
cs: K&onec

en: mstrFileExportAsHtml
cs: Exportovat jako &HTML

en: mstrFileExportAsPdf
cs: Exportovat jako P&DF

en: mstrFileExportAsPostScript
cs: Exportovat jako &PostScript

en: mstrFileNew
cs: &Nový

en: mstrFileOpen
cs: &Otevřít

en: mstrFilePreferences
cs: Před&volby

en: mstrFileSave
cs: &Uložit

en: mstrFileSaveAs
cs: Uložit j&ako

en: mstrFileSaveCompressed
cs: Uložit Ko&mprovoně

en: mstrFileSaveProjectTemplate
cs: Uložit &šablonu

en: mstrHelp
cs: &Nápověda

en: mstrHelpAbout
cs: &O Wink...

en: mstrHelpTutorial1
cs: Zobrazit výukový projekt &1

en: mstrHelpTutorial2
cs: Zobrazit výukový projekt &2

en: mstrHelpUserguide
cs: &Uživatelská příručka

en: mstrImage
cs: &Obrázek

en: mstrImageChooseCallout
cs: Zvolit &popisek

en: mstrImageChooseCursor
cs: Zvolit ku&rzor

en: mstrImageChooseGoto1Frame
cs: Choose Goto Button &1 Target

en: mstrImageChooseGoto2Frame
cs: Choose Goto Button &2 Target

en: mstrImageChooseTextFont
cs: Vybrat &font popisku

en: mstrImageCropFrames
cs: &Oříznout všechny rámce

en: mstrImageEditText
cs: Upravit t&ext

en: mstrImageEditTitle
cs: Upravit &název

en: mstrImageInsertFrames
cs: &Vložit snímky

en: mstrImageShiftAllElements
cs: Posunout všec&hny prvky

en: mstrLanguageBrazilianPortuguese
cs: Brazilian Portuguese

en: mstrLanguageCatalan
cs: Catalan

en: mstrLanguageChineseSimplified
cs: Simplified Chinese

en: mstrLanguageChineseTraditional
cs: Traditional Chinese

en: mstrLanguageDanish
cs: Danish

en: mstrLanguageDutch
cs: Dutch

en: mstrLanguageEnglish
cs: English

en: mstrLanguageFrench
cs: French

en: mstrLanguageGerman
cs: German

en: mstrLanguageItalian
cs: Italian

en: mstrLanguageJapanese
cs: Japanese

en: mstrLanguageRussian
cs: Russian

en: mstrLanguageSerbian
cs: Serbian

en: mstrLanguageSpanish
cs: Spanish

en: mstrLanguageSwedish
cs: Swedish

en: mstrProject
cs: &Projekt

en: mstrProjectApplyTemplate
cs: &Použít šablonu

en: mstrProjectChooseBackgroundImage
cs: Zvolit o&brázek na pozadí

en: mstrProjectChooseGoto1Image
cs: Choose Goto Button &1 Image

en: mstrProjectChooseGoto2Image
cs: Choose Goto Button &2 Image

en: mstrProjectChooseNextButtonImage
cs: Zvolit &další vzhled tlačítka

en: mstrProjectChoosePreviousButtonImage
cs: Choose Previo&us Button Image

en: mstrProjectChooseTitleFont
cs: Zvolte pí&smo nadpisu

en: mstrProjectEditPalette
cs: Upravit &paletu

en: mstrProjectExportText
cs: Exportovat text do souboru

en: mstrProjectImportText
cs: Importovat text ze souboru

en: mstrProjectInformation
cs: &Informace

en: mstrProjectRender
cs: &Vykreslení

en: mstrProjectResizeFrames
cs: Změna velikosti vš&ech rámců

en: mstrProjectSettings
cs: &Nastavení

en: mstrProjectViewRenderedOutput
cs: &Zobrazit vykreslený výstup

en: mstrRecentProjects
cs: &Nedávné projekty

en: mstrTextAlign
cs: Zarovnání textu

en: mstrTextAlignCenter
cs: &Na střed

en: mstrTextAlignJustify
cs: &Do bloku

en: mstrTextAlignLeft
cs: V&levo

en: mstrTextAlignRight
cs: Vp&ravo

en: mstrThumbnail
cs: Miniatura

en: mstrTray
cs: Tray

en: mstrView
cs: &Zobrazit

en: mstrViewCurrentFrame
cs: &Přejít na snímek..

en: mstrViewFirstFrame
cs: &První snímek

en: mstrViewLastFrame
cs: &Poslední snímek

en: mstrViewNextFrame
cs: &Další snímek

en: mstrViewPreviousFrame
cs: Pře&dchozí snímek

en: mstrViewPropsbar
cs: &Panel vlastností

en: mstrViewPropsbarAdvanced
cs: &Podrobné zobrazení

en: mstrViewPropsbarSimple
cs: &Jednoduchý pohled

en: mstrViewPropsbarToggle
cs: &Přepnout panel vlastností

en: mstrViewStatusbar
cs: &Stavový řádek

en: mstrViewThumbnailsOnly
cs: Pouze mi&niatury

en: mstrViewToolbar
cs: &Panel nástrojů

en: mstrWindow
cs: &Okno

en: strAllFiles
cs: Všechny soubory

en: strAllFilesFilter
cs: Všechny soubory (*.*)|*.*

en: strAllSupportedFormats
cs: Všechny podporované formáty

en: strBackgroundTooSmall
cs: The size of background you choose must be larger than the actual image data.
    
    Please enter a larger value for the background dimensions, or choose a larger image file.

en: strBrowse
cs: &Procházet

en: strCancel
cs: Zavřít

en: strCannotCreateFile
cs: Cannot create output file

en: strCannotCreateTempFile
cs: Unable to create a temporary file needed for this operation.

en: strCannotDeleteFile
cs: Cannot delete file. Please check if it is read only.

en: strCannotDragAndDropBetweenInstances
cs: Drag and drop between multiple instances of Wink is not supported.
    Please use clipboard Copy and Paste.

en: strCannotLoadFlashControlBar
cs: Unable to load flash control bar

en: strCannotLoadFlashPreloader
cs: Unable to load flash preloader

en: strCannotOpenInputFile
cs: Soubor nelze otevřít.

en: strCannotRegisterHotkey
cs: Unable to register hotkey. Please use the tray icon context menu to capture frames

en: strCannotSaveCaptureFrame
cs: Došlo k chybě při ukládání sebraných rámců

en: strCantSetTimer
cs: Unable to create timer for the specified resolution

en: strCapConfAudioFilesFilter
cs: WAV Files (*.wav)|*.wav|All Files (*.*)|*.*

en: strCapturing
cs: Zachytávání

en: strChooseImageFileToLoad
cs: Vybrat soubor obrázku pro načtení...

en: strChooseImageFileToSave
cs: Vybrat soubor obrázku pro uložení...

en: strComputingPalette
cs: Computing Palette...

en: strConfirmCaptureCancel
cs: Are you sure you want to cancel the capture?
    All screen shots captured will be lost!

en: strConfirmDeleteCallout
cs: Opravdu chcete odstranit tento popisek?
    To způsobí odstranění i souboru popisku! ???

en: strConfirmDeleteFlashControlBar
cs: Are you sure you want to delete this control bar?
    This will also delete the control bar file!
    (Images used will not be deleted)

en: strConfirmDeleteFlashPreloader
cs: Are you sure you want to delete this preloader?
    This will also delete the preloader file!

en: strConfirmDeleteShape
cs: Are you sure you want to delete this shape?
    This will also delete the shape file!

en: strCorruptProject
cs: Unable to load this project because the file is corrupt.

en: strCropping
cs: Oříznutí...

en: strCurAppStarting
cs: Work in Background

en: strCurArrow
cs: Normal Select

en: strCurCross
cs: Precision Select

en: strCurHand
cs: Link Select

en: strCurHelp
cs: Help Select

en: strCurIBeam
cs: Výběr textu

en: strCurNo
cs: Unavailable

en: strCurSizeAll
cs: Move

en: strCurSizeNESW
cs: Diagonal Select 2

en: strCurSizeNS
cs: Vertical Resize

en: strCurSizeNWSE
cs: Diagonal Select 1

en: strCurSizeWE
cs: Horizontal Resize

en: strCurUpArrow
cs: Alternativní výběr

en: strCurWait
cs: Busy

en: strCurrentCursor
cs: Current Cursor

en: strCurve
cs: Curve

en: strDelete
cs: Odstranit

en: strErrorInsertFrames
cs: Nepodařilo se vložit snímky.

en: strErrorSavingProject
cs: Error while saving project. Please check disk space and try again.

en: strExportingAsHtml
cs: Exporting As Html...

en: strExportingAsPdf
cs: Export jako PDF...

en: strExportingAsPostScript
cs: Export jako PostScript...

en: strFinish
cs: &Dokončit

en: strFinishingCapture
cs: Dokončení zachtávání...

en: strFlashPreloaderLoading
cs: Loading

en: strFrameObjectListItemAudio
cs: Audio (%.2lf %s)

en: strFrameObjectListItemCursor
cs: Kurzor

en: strFrameObjectListItemFrame
cs: Snímek

en: strFrameObjectListItemGotoFrameButton
cs: Tlačítko: (Rámec %d)

en: strFrameObjectListItemGotoUrlButton
cs: Tlačítko: (%s)

en: strFrameObjectListItemImage
cs: Obrázek

en: strFrameObjectListItemNextButton
cs: Tlačítko: (Další snímek)

en: strFrameObjectListItemPrevButton
cs: Tlačítko: (Předchozí snímek)

en: strFrameObjectListItemShape
cs: Přednastavený tvar

en: strFrameObjectListItemText
cs: Text (%s)

en: strFrames
cs: Snímky

en: strHtmlFilesFilter
cs: Soubory HTML (*.htm;*.html)|*.htm;*.html|All Files (*.*)|*.*

en: strImportAudioFilesFilter
cs: Audio soubory (*.wav,*.mp3)|*.wav;*.mp3|All Files (*.*)|*.*

en: strImportTextNumFramesDontMatch
cs: The number of frames in the input text file does not match the current project. Please check.

en: strImportTextSyntaxError
cs: Error in input text file at line %d.

en: strInitializingThumbnails
cs: Inicializace miniatur...

en: strInvalidCropRect
cs: The cropping rectangle entered is outside the current range. Please specify a rectangle smaller than the current frame size to crop.

en: strInvalidProject
cs: Není platný projekt Wink

en: strLegacyItems
cs: < Legacy Items >

en: strLoadFile
cs: Načíst soubor...

en: strLoadProjectTemplatePrompt
cs: Choose Template File To Load...

en: strLoadingCompressedProject
cs: Načítání komprimovaného projektu...

en: strModify
cs: &Změnit

en: strMultipleCallouts
cs: <Multiple Callouts>

en: strMultipleFonts
cs: <Multiple Fonts>

en: strNameForNewCalloutPrompt
cs: Enter a name for the new callout
    (use '.' between words to define a folder tree)

en: strNameForNewCursorPrompt
cs: Enter a name for the new cursor

en: strNameForNewFlashControlBarPrompt
cs: Enter a name for the new control bar

en: strNameForNewFlashPreloaderPrompt
cs: Enter a name for the new preloader

en: strNeedOutputFileName
cs: Please set the output filename for this project and try again.

en: strNeedToCreatePalette
cs: Before rendering this project for the first time, you need to select a palette for the output video. This can be done by choosing "Project > Edit Palette" command.

en: strNo
cs: Ne

en: strNoHtmlViewerConfigured
cs: Please enter the path of the HTML viewer application to use.

en: strNoOutputFileRenderPrompt
cs: This project does not have a rendered output file. Opravdu chcete vykreslit nyní?

en: strOk
cs: OK

en: strOpenAnotherDocumentInstancePrompt
cs: Tento soubor je již otevřen ve Wink.Chcete jej znovu otevřít v jiném okně?

en: strOpenUserguideYourself1
cs: The user guide is present at

en: strOpenUserguideYourself2
cs: Please view it using your PDF viewer.

en: strPaletteFilesFilter
cs: Palette Files (*.pal)|*.pal|All Files (*.*)|*.*

en: strPdfFilesFilter
cs: PDF files (*.pdf)|*.pdf|All Files (*.*)|*.*

en: strPixels
cs: pixely

en: strPolygon
cs: Polygon

en: strPolyline
cs: Polyline

en: strPostScriptFilesFilter
cs: PostScript Files (*.ps)|*.txt|All Files (*.*)|*.*

en: strPreview
cs: Náhled

en: strProjectCorruptFromFrame
cs: This project is corrupted and Wink could only load %d frames.
    
    Please copy the frames to a new project and continue your work.

en: strProjectExportTextTitle
cs: Vyberte název výstupního souboru...

en: strProjectImportTextTitle
cs: Zvolte název vstupního textového souboru...

en: strPromptActionCannotBeUndone
cs: This action cannot be undone. Do you wish to proceed?
    (Please save your data before proceeding.)

en: strPromptAudioSamplingRateDifferent
cs: Warning: The quality of imported audio is best when the sampling rate of the audio file matches the application's internal value (11025 Hz). If possible please convert the audio file's sampling rate to match this value before importing.

en: strPropsBarCommonProps
cs: Vlastnosti společné pro všechny rámce

en: strPropsBarMultipleFramesTitle
cs: Vlastnosti pro více snímků

en: strPropsBarSingleFrameTitle
cs: Vlastnosti pro rámce %d

en: strPropsBarText1
cs: Název

en: strPropsBarText10
cs: Textbox

en: strPropsBarText11
cs: Callout:

en: strPropsBarText12
cs: Font:

en: strPropsBarText14
cs: Pozadí

en: strPropsBarText16
cs: Nadpisy snímků

en: strPropsBarText18
cs: Vlastnosti:

en: strPropsBarText19
cs: <nejsou>

en: strPropsBarText2
cs: Zůstat v tomto rámci po

en: strPropsBarText21
cs: % oaque

en: strPropsBarText22
cs: Barvy:

en: strPropsBarText23
cs: Vrstvení:

en: strPropsBarText3
cs: msec

en: strPropsBarText4
cs: Pozice:

en: strPropsBarText5
cs: Kurzor

en: strPropsBarText6
cs: Tlačítko Další -další tl. ???

en: strPropsBarText7
cs: Tlačítko předchozí - před. tl. ???

en: strPropsBarText8
cs: Goto Button 1

en: strPropsBarText9
cs: Goto Button 2

en: strRedo
cs: Znovu

en: strRemoveBackgroundPrompt
cs: This will remove the background image. If you want to enable later, you will have to choose the background again. Proceed?

en: strRendering
cs: Vykreslování...

en: strResizingFrames
cs: Změna velikosti...

en: strRestartToApplyChanges
cs: Please restart the application to use the new settings.

en: strSaveAs
cs: Uložit jako...

en: strSaveFile
cs: Uložit soubor...

en: strSaveProjectTemplatePrompt
cs: Uložit šablonu projektu jako...

en: strSavingCompressedProject
cs: Ukládání komprimovaného projektu...

en: strSeconds
cs: sec.

en: strStockCursorName1
cs: Šipka

en: strStockCursorName10
cs: Tužka

en: strStockCursorName11
cs: Bod vlevo

en: strStockCursorName12
cs: Bod vpravo

en: strStockCursorName13
cs: Question Arrow

en: strStockCursorName14
cs: Size NESW

en: strStockCursorName15
cs: Size NS

en: strStockCursorName16
cs: Size NWSE

en: strStockCursorName17
cs: Size WE

en: strStockCursorName18
cs: Sizing-Třídění podle velikosti

en: strStockCursorName19
cs: Čekej

en: strStockCursorName2
cs: Šipka vpravo

en: strStockCursorName20
cs: Watch

en: strStockCursorName21
cs: Arrow Wait

en: strStockCursorName3
cs: Bulls Eye

en: strStockCursorName4
cs: Cross

en: strStockCursorName5
cs: Hand

en: strStockCursorName6
cs: I-Beam

en: strStockCursorName7
cs: Magnifier

en: strStockCursorName8
cs: No Entry

en: strStockCursorName9
cs: Štětec

en: strTextField
cs: Textové pole

en: strTextFilesFilter
cs: Text Files (*.txt)|*.txt|All Files (*.*)|*.*

en: strUnableToLoadFile
cs: Nelze načíst soubor.

en: strUnableToSaveFile
cs: Soubor nelze uložit.

en: strUndo
cs: Zpět

en: strUnknownFileFormat
cs: Neznámý formát souboru.

en: strVerifyChangeNumPaletteEntries
cs: Do you want to resize the palette to %d entries?

en: strWarningAudioRecordAndConfEnabled
cs: You creating a project with audio recording. You have also enabled an audio tone to be played
    after each screen captured. Please check again if that is what you want because if you are not
    using a headset, the audio tone played after each screenshot may get recorded as well.

en: strWinkCapture
cs: Wink zachytávání

en: strWinkProjects
cs: Wink projekty

en: strWinkTemplateFileExt
cs: wtp

en: strWinkTemplateFilter
cs: Wink Templates (*.wtp)|*.wtp|All Files (*.*)|*.*

en: strYes
cs: Ano

en: strYourTextWillComeHere
cs: Your text will come here...

en: strYourTitleWillComeHere
cs: This frame's title will come here...

en: tstrAddAudio
cs: Přidat zvuk

en: tstrAddGotoFrameButton
cs: Přidat tlačítko Přejít na snímek

en: tstrAddGotoUrlButton
cs: Přidat tlačítko Přejít na adresu URL

en: tstrAddImage
cs: Přidat obrázek

en: tstrAddNextButton
cs: Přidat tlačítko Další

en: tstrAddPrevButton
cs: Přidat tlačítko Předchozí

en: tstrAddShape
cs: Přidat přednastavený tvar

en: tstrAddTextbox
cs: Přidat textové pole.

en: tstrChoose
cs: Zvolit

en: tstrChooseFont
cs: Zvolit písmo

en: tstrChooseGotoButtonFrame
cs: Zvolte cílový rámec

en: tstrChooseGotoButtonUrl
cs: Zvolte cílovou adresu URL

en: tstrChooseImage
cs: Zvolte obrázek

en: tstrChooseTextAlign
cs: Vyberte arovnání textu

en: tstrEDCCurve
cs: Křivka (C)

en: tstrEDCEllipse
cs: Elipsa (L)

en: tstrEDCPolyline
cs: Polyline (P)

en: tstrEDCRectangle
cs: Obdélník (R)

en: tstrEditCopy
cs: Kopírovat

en: tstrEditCut
cs: Vyjmout

en: tstrEditDelete
cs: Odstranit

en: tstrEditPaste
cs: Vložit

en: tstrEditShape
cs: Upravit tvar (E)

en: tstrFileNew
cs: Nový projekt

en: tstrFileOpen
cs: Otevřít projekt

en: tstrFilePreferences
cs: Předvolby

en: tstrFileSave
cs: Uložit projekt

en: tstrFlip
cs: Překlopit

en: tstrHelpAbout
cs: O Wink...

en: tstrImageChooseCallout
cs: Vybrat popisek

en: tstrImageEditCalloutText
cs: Upravit text popisku

en: tstrMirror
cs: Zrcadlo -ní ???

en: tstrMoveObjectDown
cs: Objekt přesunout dolů

en: tstrMoveObjectUp
cs: Přesunout objekt nahoru

en: tstrPlay
cs: Přehrát

en: tstrPlaybackControls
cs: Upravit nastavení přehrávání

en: tstrProjectChooseBackgroundImage
cs: Vyberte obrázek na pozadí

en: tstrProjectChooseGoto1Image
cs: Choose Goto Button 1 Image - Klepněte na tlačítko Přejít na 1 obrázek ???

en: tstrProjectChooseGoto2Image
cs: Choose Goto Button 2 Image

en: tstrProjectChooseNextButtonImage
cs: Choose Next Button Image

en: tstrProjectChoosePrevButtonImage
cs: Choose Previous Button Image

en: tstrProjectEditPalette
cs: Upravit paletu

en: tstrProjectRender
cs: Vykreslení

en: tstrProjectSettings
cs: Nastavení projektu

en: tstrProjectViewRenderedOutput
cs: Zobrazit vykreslený výstup

en: tstrRecord
cs: Záznam

en: tstrRecordControls
cs: Upravit nastavení nahrávání

en: tstrRemoveFrameAudio
cs: Bez zvuku pro tento snímek

en: tstrResetSize
cs: Obnovit původní velikost

en: tstrRotateLeft90
cs: Otočit doleva

en: tstrRotateRight90
cs: Otočit doprava

en: tstrStop
cs: Stop

en: tstrTransformShape
cs: Transformovat obrazec (T)

en: tstrViewCurrentFrame
cs: Aktuální snímek (Ctrl+J)

en: tstrViewFirstFrame
cs: První snímek

en: tstrViewLastFrame
cs: Poslední snímek

en: tstrViewNextFrame
cs: Další snímek

en: tstrViewPreviousFrame
cs: Předchozí snímek

en: tstrZoomIn
cs: Zvětšit

en: tstrZoomOut
cs: Zmenšit
